Rulet Masası Nedir? Rulet Masası Fiyatları

Rulet Masası Nedir? Rulet Masası Fiyatları post thumbnail image

Rulet Masası Nedir? Fiyatları

Rulet oyunu oynayabilmek için bir rulet masasına ihtiyaç vardır. Yada rulet oynamak isteyen insanlar rulet siteleri araması ile güvenilir canlı ve online kumar sitelerine yönelmektedir. Peki rulet masası nedir? Fiyatları nelerdir gibi bir merak içerisinde misiniz? Bu yazımızda hem rulet masasının ne olduğu hakkında bilgi verilecektir hem de rulet masası fiyatları hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz açıklamalar yapılacaktır. Bu sayede kumarhanelerde gördüğünüz ya da sizin de bir oyun grubunuza ait olarak dahil edeceğiniz rulet masasının nasıl olması gerektiği hakkında ve fiyatı hakkında bilgi sahibi olursunuz. Rulet oyununun vazgeçilmezi rulet masasıdır.

B10 Giriş
CM Giriş
Rulet Masasi Nedir

Rulet Masasi Nedir

MX Giriş

Rulet masası ile alakalı olarak belirtilmesi gereken en önemli şey rulet oyunun türüne göre hazırlanmış olmasıdır. Örneğin Amerikan ruleti ile Fransız ruleti birbirinden ayrılmaktadır. Klasik rulette tek 0 olurken diğer rulette iki sıfır olur. Hatta yeşil renk bazı mini rulet oyunlarında bordo renge çevrilmiştir. Renk farkı bulunur. Mini rulet daha büyük çaplı olan rulet masasında oynanır. Klasik rulet oyunun masası da aynı ölçüde mini ruletin üç katı büyüklüğündedir. Hem hazırlanışı bakımından hem de rulet masasının büyüklüğü bakımından fiyatlarda da farklılıklar oluşabilmektedir.

Rulet Masası Nedir?

Rulet masası klasik ya da modern şekilde sunulan, çok çeşidi bulunan bir oyun masasıdır. Rulet masası çeşitleri ile birlikte rulet oyunlarına casinolarda öncelik verildiği bilinen bir gerçektir. Çünkü rulet masaları oyuncuları çeken bir büyüye sahiptir. Bu gizemli masa ile büyük parlar kazanılacağı önceden bellidir. Birçok farklı boyutu bulunan ve oyunun özelliğine göre tasarlanmış olan rulet masasının kendi içerisinde de çeşitleri mevcuttur.

MB Giriş

Rulet Masası Fiyatları Nelerdir?

Rulet masası fiyatları, kaliteye ve oyun içeriğine uygun olarak değişim gösteren bir fiyatlandırma içermektedir. Bu nedenle de farklı fiyat mevcuttur. 500 TL. den başlayarak 10.000 TL ye kadar çıkan versiyonları bulunur. Manuel olan, otomatik olan ışıklı ya da ışıksız sade görüntüde olan rulet masaları vardır. Her birine fiyat eklenmesinin yapılması ya da ayrı şekilde sunulması da bundan kaynaklı oluşmaktadır.

Rulet masası fiyatlarını merak eden kişiler için bireysel olarak bu masaları da alabilmek mümkündür. İnternette rulet masası satışları yapılmaktadır. İster bireysel eğlence amaçlı alabilir ister toplu ticaret amaçlı alabilirsiniz. Bu masaların satışında herhangi bir yasa dışı durum bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post